У Женеві стартувала 46-я сесія Ради ООН з прав людини: коли обговорять Україну

23

Фев 2021

У Женеві стартувала 46-я сесія Ради ООН з прав людини: коли обговорять Україну

; КоментироватьУ понеділок, 22 лютого, в Женеві стартувала 46-я сесія Ради ООН з прав людини, яка триватиме до 23 березня. На сесії планують, серед простих питань, обговорити ситуацію з правами людини в Україні – питання, згідно з порядком денним, стоїть на четвертому тижні.

Об этом сообщает ПОЛИТМИКС


“У другій половині дня (19 березня – ред.) запланований інтерактивний діалог з доповіді Верховного комісара по Україні, а також інтерактивний діалог високого рівня про ситуацію з правами людини в Центральноафриканській Республіці”, – повідомляють організатори, – передає УНН.


В ході сесії Рада розгляне звіти з широкого кола питань в галузі прав людини і проведе понад 30 інтерактивних діалогів з експертами, групами і механізмами з прав людини, що стосуються, серед іншого, близько 50 країн. На ньому буде представлено близько 100 тематичних звітів з широкого кола питань, включаючи пандемію COVID-19.
Варто відзначити також, що вже на першому тижні сесії запланований діалог з доповіді Верховного комісара з Білорусі.


Нагадаємо, в ООН підрахували кількість жертв конфлікту на Донбасі.


Джерело статті: “https://informator.press/u-zhenevi-startuvala-46-ia-sesiia-rady-oon-z-prav-liudyny-koly-obhovoriat-ukrainu/”

Опубликовано в Украина

Оставить комментарий