Антошин звинувачує мера Прилук у своєму побитті

29

Авг 2014

Антошин звинувачує мера Прилук у своєму побитті

; Коментировать

Вадим Антошин звинувачує у своєму побитті міського голову Прилук Дмитра Барнаша.

Про це він повідомивПіК телефоном.

За його словами, він та інші представників Форуму порятунку Чернігова « Нове життя»  поїхали до Прилук з метою зустрічі з місцевими жителями з питання підвищення тарифів на послуги ЖКХ. Також вони завітали на вчительську конференцію, на якій був присутній міський голова Дмитро Барнаш, після якої на них напали кілька десятків чоловік. Деякі хлопці були вдягнені у камуфляжну форму, але більшість все одно були у звичайному одязі.

З початку агресивно налаштовані молодики просто вимагали у Антошина та його команди забратися з міста, наголошували, що їм тут робити нічого, що вони сепаратисти та працюють на Рудьковського. Також звинувачували їх у поширенні сепаратистських матеріалів.

За словами Антошина у їхніх газетах не було жодного сепаратистського матеріалу, лише інформація про роботу комунальних підприємств Прилук, які почали використовувати схему «фірм-присосок», яка активно використовується і в Чернігові.

Також в цій газеті були матеріали, як  народний депутат Валерій Дубільорганізував «кришування» Соколова.

Коли Дмитро Барнаш вийшов з конференції вчителів, потиснув руки цим молодикам і відійшов, розпочалася бійка, зазначив журналіст Олександр Шило, котрий був свідком цих подій.

За словами Шила чернігівців, які завітали до Прилук, побили дуже сильно. Були розбиті носи, синьці а в Антошина лікарі виявили струс мозку.

За словами Вадима Антошина, під час бійки був присутній не лише мер міста Дмитро Барнаш, але й міліціонери, котрі бездіяли.

Як розповів Шило, пізніше Вадим Антошин все ж таки поїхав виступати перед містянами, але дуже коротко, бо ледь стояв на ногах.

Нагадаємо, 28 серпня, колишній начальник ЖКХ Вадим Антошин, а нині активний опозиційний діяч, що виступає проти підвищення тарифів, був побитий у місті Прилуки. Про це повідомляло інтернет - видання «Високий Вал».

 

http://priluki.pik.cn.ua/779/antoshin-zvinuvachue-mera-priluk-u-svoemu-pobitti/

Опубликовано в Чернигов

Оставить комментарий