Як працювали депутати від Чернігівщини в Раді сьомого скликання

03

Сен 2014

Як працювали депутати від Чернігівщини в Раді сьомого скликання

; Коментировать

Робота Верховної Ради, як відомо, добігає завершення. Президент Петро Порошенка підписав рішення про проведення позачергових виборів до парламенту 26 жовтня 2014 року.

Сайт ПіК пропонує поглянути на кількісні показники діяльності народних депутаті, що були обрані в мажоритарних округах Чернігівської області:Валерій Дубіль (205 в.о.), Владислав Атрошенко (206 в.о.), Ігор Рибаков (207 в.о), Олег Ляшко (208 в.о), Іван Куровський (209 в.о) та Микола Рудьковськиий (210 в.о.).

До уваги пропонуються такі показники діяльності , що зафіксовані на сайті парламенту: письмова та електронна реєстрація депутата (наскільки він відвідував засідання), кількість поданих запитів, кількість виступів в парламенті, кількість поданих проектів законів та які з них стали чинними актами.

Письмова реєстрація означає що депутат прибув на засідання парламенту та залишив свій  підпис у списках реєстрації .

Електронна означає, що депутат  (або його картка)  знаходився в залі під час засідання. З графіків відвідин парламенту чернігівськими депутатами видно, що не завжди, зареєструвавшись письмово народні обранці доходили до залу парламенту.

Найбільш дисонують показники відвідуваності засідань парламенту  згідно письмової та електронної системи реєстрації у двох народних депутаті в з Чернігова – Валерія Дубіля та Владислава Атрошенка.   

Найбільше подавали  депутатських запитів Олег  Ляшко ( 22) та Ігор Рибаков (19) . Найменше залучав таку форму депутатської роботи Микола Рудьковський – 2 запити за весь час роботи.

Найбільше біля мікрофона з народних депутатів провід теж Олег Ляшко, він абсолютний рекордсмен за кількістю виступів з трибуни і з місця – загалом 277 виступів. На другому місці у цій категорії Микола Рудьковський– 134 виступи. Жодного слова не сказав у мікрофон за більш ніж півтора роки роботи депутат Іван Куровський.

Жодного закону не вдалося про лобіювати у парламенті  Владиславу  Атрошенко та Ігорю Рибакову . Найбільше проектів законів належить народному депутату Олегу Ляшку - 89. Він також значно лідирує в порівнянні з іншими колегами з Чернігівщини по кількості законів що стали чинними – 13. Щоправда є лише кілька з ухвалених  законів,  що подав сам народний депутат, більшість були написані у співавторстві з іншими колегами.  Іван Куровськиий зміг подати лише два проекти закони, один з яких у співавторстві з Олегом Ляшком став чинним актом.

Жоден Чернігівський нардеп не був спійманий громадським рухом Чесно на кнопкодавсттві.

  Пізніше ПіК оприлюднить також аналітику щодо якісних результатів діяльності нардепі від Чернігівщини , зокрема які закони писали та уз звалили нардепи, наскільки  вони виконали свої передвиборчі обіцянки.

http://pik.cn.ua/11565/yak-pratsyuvali-deputati-vid-chernigivshchini-v-radi-somogo-sklikannya/

Опубликовано в Чернигов

Оставить комментарий