Архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій відправив поминальну літію у пам’ять про загиблих Героїв Крут

30

Янв 2015

Архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій відправив поминальну літію у пам’ять про загиблих Героїв Крут

; Коментировать

29 січня на Чернігівщині відбулись заходи з відзначення 97-річниці бою під Крутами. 
На території Меморіального комплексу «Пам’яті Героїв Крут» (Борзнянський район) вшанувати пам’ять студентського війська українських патріотів, які боронили українську державність, зібралися не тільки чернігівці, а й представники з інших областей. 
Поминальну літію у пам’ять про загиблих за рідну землю відправив Керуючий Чернігівською єпархією Української Православної Церкви Київського Патріархату архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій у співслужінні духовенства Чернігівської єпархії УПЦ КП та УГКЦ. 

У заході взяли участь в.о. голови Чернігівської облдержадміністрації Сергій Журман, голова Чернігівської обласної ради Микола Звєрєв, народні депутати України Валерій Давиденко, Олег Ляшко, Олег Купрієнко та Юрій Бублик, голова Українського інституту Національної пам`яті Володимир В`ятрович, військові, правоохоронці, учасники АТО та численна громадськість. 

http://www.cult.gov.ua/news/arkhiepiskop_chernigivskij_i_nizhinskij_evstratij_vidpraviv_pominalnu_litiju_u_pam_jat_pro_zagiblikh_gerojiv_krut/2015-01-30-5746

Опубликовано в Чернигов

Оставить комментарий