Бібліотечні екскурсії в обласній бібліотеці імені Короленка

30

Янв 2015

Бібліотечні екскурсії в обласній бібліотеці імені Короленка

; Коментировать

Формування просвітницької, інформаційної культури особистості, особливо молоді, відбувається в обласній бібліотеці ім. В. Г. Короленка завдяки бібліотечним екскурсіям.
Зрозуміло, що зараз виростає нове покоління читачів, які впевнено і зручно почуваються при читанні і друкованих, і електронних книжок. Нині обласна бібліотека – це справжній храм високої культури і духовності, куди можна приходити не лише по нові книжки, а й по свіжі ідеї, живе спілкування. 26 січня до бібліотеки завітали старшокласники школи №34 разом зі своїми вчителями. 

Завідувачка відділу документів з суспільних та гуманітарних наук Зелинська В. В., розповіла про історичне минуле обласної бібліотеки та її особливу цінність – фонд рідкісної літератури, який нараховує більше 15 тис. видань. Молоді були представлені найбільші і найважчі книги – книги-велетні, як противагу їм – дивосвіт мініатюрного друкарства, а саме: книги-малятка. 

Програму екскурсії по бібліотеці склали: відвідання вернісажу світлин фотохудожника Чорноівана А. І. «Рідна сторона»; виставки ляльок-мотанок різних регіонів «Україна єдина» чернігівської майстрині Дідович О. І. та її роботи зі шкіри в техніці нетрадиційного гобелену; відвідання Інтернет-центру та відділу літератури на іноземних мовах. 

Учнів ознайомили з послугами, які надає бібліотека. Це безкоштовний Інтернет, тренінги та заняття з основ комп’ютерної грамотності, Wi-Fi зона, електронний каталог і ще багато чого цікавого, що не залишило їх байдужими. 

http://www.cult.gov.ua/news/bibliotechni_ekskursiji_v_oblasnij_biblioteci_imeni_korolenka/2015-01-30-5747

Опубликовано в Чернигов

Оставить комментарий