Молодий боксер некоректно кинув виклик легенді чернігівського боксу

30

Янв 2015

Молодий боксер некоректно кинув виклик легенді чернігівського боксу

; Коментировать

Відомий чернігівський боксер — Володимир Віталійович Кладько знову вийде на ринг. Він офіційно не боксував уже більше десяти років. І ось незабаром відбудеться офіційний поєдинок за участю досвідченого спортсмена.

Що змусило «ветерана» повернутися на ринг? Та хто буде його суперником?

Про все це Високий Вал безпосередньо вирішив дізнатися у самого боксера.

Кладько охоче відгукнувся і розповів усі подробиці свого виходу на ринг. Тим паче, що «механізм» вже запущено і про відмову поєдинку, мова не йде...

Повага до старших

Володимир Кладько — боксер, майстер спорту, суддя національної категорії:

-Ця історія сталася зі мною у Новгород-Сіверському. Там проходили змагання з боксу, які мені випала честь відсудити. На цьому ж турнірі був суддею і молодий боксер із Новгород-Сіверського — Олексій Зеляк. Напередодні змагань Олексій при свідках заявив, що у мене з ним на рингу немає шансів. Звісно — це зачепило мене.

До того ж хлопець додав: «Я тебе нокаутую. Якщо цього не зроблю, то віддам 100$».

І це не дивлячись на те, що Володимир Віталійович старший за свого опонента на 17 років!

Все це відбулося так спонтанно, що не встиг нічого зрозуміти, - зізнається Володимир Кладько. Один із суддів запропонував такий варіант подій — після фіналу вирішити нашу суперечку на ринзі. Характер поєдинку мав носити напівофіціальний статус (3 раунди по 3 хвилини за участю суддів).

Однак наступного дня, побоксувати нам так і не вдалося. Чому хлопчина не прийшов, мені невідомо? Є різні причини і їх треба брати до уваги.

Треба відповідати за свої слова і вчинки

-Десь за тиждень після змагань, випадково зустрілись у Чернігові з Олексієм. Я поцікавився чи дійсна ще наша угода? Хлопець дав згоду, але попрохав надати йому 2 місяці, аби належним чином підготуватися до поєдинку. Орієнтовно - бій відбудеться у квітні цього року.

Олексій — хороший боксер. Але ось так, кидати слова на вітер, не варто. Тим паче, що він не хлопчик і повинен відповідати за свої слова і вчинки. Мені вже нічого доводити не треба. Я вже це зробив на ринзі, - розповідає Володимир Віталійович.

Не буду приховувати, що інтерес не тільки спортивний, а й фінансовий. Він, мабуть, теж керується фінансовим інтересом, адже сам його і запропонував.

Його виклик прийняв. Я вже у такому віці (37 років), що мені це непотрібно. Однак, є самолюбство та азарт. 
Тепер будемо чекати на поєдинок. Що про це казати? Усе буде вирішуватися у ринзі. І нехай переможе найсильніший.

Благородна справа

- Про цей конфлікт дізнався Валерій Бондаренко — президент клубу боксу «Ринг». Тоді Валерій Олексійович запропонував мені не просто побоксувати із суперником, а зробити все у вигляді турніру. Це була непогана ідея і я згодом погодився.

Перш за все — це популяризація боксу і в цьому немає нічого поганого. Тим паче, що «справа» набула розголосу і люди цікавляться стосовно моєї участі в поєдинку. Тому, змагання будуть цікаві не певній групі осіб, а й більш широкому колу поціновувачів боксу.
Можливо вдасться залучити спонсорів на рганізацію турніру. Хотілося, щоб хлопці, які візьмуть участь у турнірі, отримали невеличку грошову нагороду. Кошти будуть виділені із призового фонду (100 $) суперника, який програє. Це вже буде підтримка молодих спортсменів і стимул до подальшої праці. Тому усі будуть задоволені, окрім переможеного. Хтось отримає все, а хтось усе втратить...

Довідка Високого Валу:

Володимир Кладько (1978 р. н.) - майстер спорту України з боксу. Срібний призер Чемпіонату України серед дорослих 2002 року, бронзовий  призер Чемпіонату України 1998 і 2005 років.

Призер літніх ігор України 1999 року. Був переможцем і призером турнірів серії «А» в Данії, Польщі, Естонії. Виступав за професійний польський клуб у Національній польській лізі, де провів 3 поєдинки і у всіх отримав перемоги.

На своєму рахунку має «бронзу» Чемпіонату світу серед військовослужбовців 2002 року в Ірландії і «бронзу»  Чемпіонату світу серед студентів 2004 року в Туреччини.

На ринзі зустрічався з такими відомими боксерами, як 7-разовий Чемпіон світу серед професіоналів Володимир Сидоренко, 4-х разовий Чемпіон Європи, призер Олімпійських Ігор в Афінах, Георгій Балакшін.

Загальна кількість проведених поєдинків — 250, з яких програв 40.

http://newvv.net/chernigov/236909.html

Опубликовано в Чернигов

Оставить комментарий